neděle 5. ledna 2014

Kočka

Přes prázdniny jsem měl dost času na psaní a díky tomu vznikla moje první delší povídka. Dlouho jsem přemýšlel nad tím jestli je dobrý nápad to sem dávat. Nakonec jsem se rozhodl, že ano.
Je poměrně dlouhá, a tak jsem jí sem dal ke stažení. Bohužel to budete muset stáhnout přes uložto, tak doufám, že vás to neodradí. Budu moc rád, když si jí přečtete a napíšete mi vaše názory a dojmy. Tak tedy...
KOČKA KE STAŽENÍ

4 komentáře:

 1. Rozhodně zajímavý příběh s mystickým nádechem zasazený do běžného světa. Jako prvotina skvělé!

  OdpovědětVymazat
 2. Povídku jsem přečetla jedním dechem. Je to neskutečně čtivě napsané, s originálním námětem a krásným stylem vyjadřování, je to mi hodně sympatické a rozhodně u jednoho přečtení nezůstanu, i když už teď budu ochuzena o překvapení z rozuzlení.
  Ale i tak mám pár výtek, co se pravopisu píše. (Nechci, abys to bral jako nějaké rýpání, snažím se dívat na obě stránky povídky a když jsem tě pochválila, můžu přejít k několika pár chybám, co mi trošku kazily čtení.)
  Někde mi chyběly čárky v souvětích.
  Asi jednou nebo dvakrát ti ujela shodu podmětu s přísudkem, což bylo trošku matoucí.
  A hlavně přímá řeč. Před uvozovací větou chyběly všude čárky.
  Plus jsi psal jako by dohromady. (Chápu, že to k tomu svádí, ale ve většině případů, kde jsi jej použil, se píše zvlášť.)
  Snad ti bude moje kritika alespoň k něčemu dobrá.
  A kdyby jsi potřeboval někdy s pravopisem poradit nebo sis prostě nebyl jistý, klidně mi napiš, víš, kde mě najdeš.
  Bílá borůvka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě strašně moc těší. Ty věci, které jsi vypsala jsou pro mě moc důležité.
   Ach pravopis! Já vím, že to je praštěný, ale prostě s ním dost bojuji. Je mi jasné, že to musí být dost na obtíž. Z chyb se ale člověk učí tak snad se tomu příště vyvaruji.
   Moc děkuji za připomínky, jsem rád, že sis našla ten čas a vypsala mi to. Snažím se s tím něco dělat tak snad to příště bude lepší.
   Ještě jednou děkuji za kritiku, je to lepší než kdyby jsi mi psala x vět o tom, jak je to super. Moc si toho vážím.
   Dobře, vím.

   Vymazat