neděle 26. května 2013

Tyler, The Creator - Wolf

Je to už nějaký ten pátek, co tohle album vyšlo, ale i tak bych k němu chtěl něco málo napsat.
Co se týče Tylera samotného, nepovažuji se za nějakého dlouholetého real fan. Dostal jsem se k němu cca před rokem a doteď se ho tak nějak držím a rád si ho poslechnu. Proto jsem byl taky zvědavý jak bude Wolf vypadat.
Už potom, co se ven dostal track Domo 23 a poté IFHY můj zájem o Vlka rostl víc a víc. Popravdě mě album překvapilo víc než jsem čekal. Zaujme a jak už jsme u Tylera zvyklí i rozesměje. Řekl bych, že to je především díky beatům, které jsou podle mě ta nejlepší věc na albu. Jsou si většinou naprosto podobné, ale zároveň jiné takže se jen tak neoposlouchají. Všechno (až na ojedinělé výjimky) to jede na stejné vlně. Je to divoké, ale zároveň uklidňující na poslech. Ať hledám jak hledám tak jediná věc, která mi vadí je asi cover. Ten se mi nijak extra nelíbí.
Takže abych to shrnul. Většina alba se veze na dost podobném naladění jen sem tam se objeví nějaká šílená divočina (př. Tamale), ale to mi ani trochu nevadí. S hosty jsem naprosto spokojený (Earl Sweatshirt, Frank Ocean, Domo Genesis atd.). Neříkám, že se mi album líbí úplně celé, ale drtivá většina tracků mě opravdu baví a Tyler se do mého playlistu zavrtal ještě víc! 7/10Žádné komentáře:

Okomentovat